Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Grohe Bau Cosmo E Servantbatteri IR

Grohe Bau Cosmo E Servantbatteri IR

5 413 kr
Inkl. mva. Frakt beregnes i kassen.
Farge (1) Krom
Velg: Farge
Enkel og trygg betaling
SKU:  GRO-4220947 Se mer fra Grohe
Prismatch
Åpent kjøp
Kjøpshjelp? Kontakt oss
4,5 av 5 stjerner basert på 2500+ omtaler
Les mer om dette produktet
Grohe Bau Cosmo E Servantbatteri IR Krom Grohe Servantbatteri GR-4220947
Grohe Bau Cosmo E Servantbatteri IR
  • Grohe Bau Cosmo E Servantbatteri IR

    Infrarød elektronisk servantbatteri 1/2" med blander og justerbar temperaturbegrenser
    med infrarød sensor for toveis kommunikasjon for monteringen, konfigurering og service grunnlag.

    6V lithium-batteri type CR-P3 med opptil 7 års levetid (basert på 150 aktiveringer i året).

    GROHE StarLight: krom overflate
    GROHE EcoJoy: perlator 5.7 l/min
    GROHE Zero: innvendig isolerte vannveier; bly- og nikkelfri

    Fleksible koblingsslanger, tilbakeslagsventil, magnetventil og eksternt batteri.
    Trinninndelt visning for batteristatus, automatisk skylling, termisk desinfeksjon, og rensemodus.

    Tekniske data

    • Varemerke: Grohe
    • Type styring: Infrarød
    • Tilkoblingsspenning: 6 V
    • Byggehøyde, undersiden av kranutløp: 103 mm
    • Type spenningsforsyning: Batteri
    • Automatisk syklusspyling: Ja
    • Antall armaturhull: 1-hulls
    • Beskyttelsesklasse IP: IP59K
    • Passer til servant: Ja
    • CE-merket: Ja
    • Grunnfarge: Forkrommet preg (blank)

    Finnes i følgende varianter:

    Art.nr. Farge
    GRO-4220947 Krom

    Dokumenter for nedlastning

    FDV Grohe 4220947

    Monteringsanvisning Grohe 2182010

    Monteringsanvisning Grohe 2171304

    Monteringsanvisning Grohe 100244921

    Monteringsanvisning Grohe 100197271

    Monteringsanvisning Grohe 100039014

    Kategorier: Bad -Blandebatteri -Blandebatteri bad -Blandebatteri krom -Grohe -Krom servantbatteri -Servantbatteri -
Originalen siden 2004 Norges eldste VVS nettbutikk
Kjøp trygt og sikkert Sertifisert Trygg e-Handel
Lagt i kurv Handlekurv  (0 produkt produkter)
4,5 av 5 stjerner basert på 2500+ omtaler
Handlekurven din er tom