Rask levering 3-5 virkedager
Kjøp nå, betal senere Betal innen 30 dager
4,5 av 5 stjerner Basert på 2500+ omtaler
Rask levering 3-5 virkedager
Kjøp nå, betal senere Betal innen 30 dager
4,5 av 5 stjerner Basert på 2500+ omtaler
Rask levering 3-5 virkedager
Kjøp nå, betal senere Betal innen 30 dager
4,5 av 5 stjerner Basert på 2500+ omtaler

Grohe Rapid SL Innbyggingssisterne Lav

Grohe Rapid SL Innbyggingssisterne Lav

7 998 kr
Inkl. mva. Frakt beregnes i kassen.
Enkel og trygg betaling
SKU:  GRO-6192437 Se mer fra Grohe

Passer godt med

Grohe Skate Air Betjeningsplate Loddrett
Grohe Skate Air Betjeningsplate Loddrett
1 008 kr
Grohe Skate Cosmopolitan Betjeningsplate
Grohe Skate Cosmopolitan Betjeningsplate
962 kr
Grohe Skate Fresh Betjeningsplate - med Fresh-Flush
Grohe Skate Fresh Betjeningsplate - med Fresh-Flush
3 656 kr
Svedbergs Alta Veggskål Rimless m/soft-close sete - vegghengt toalett
Svedbergs Alta Veggskål Rimless m/soft-close sete - vegghengt toalett
2 999 kr
6 280 kr
Svedbergs Lossen Veggskål Rimless m/soft-close sete - vegghengt toalett
Svedbergs Lossen Veggskål Rimless m/soft-close sete - vegghengt toalett
2 599 kr
4 130 kr
Villeroy & Boch Subway 3.0 Toalettpakke - vegghengt toalett + sete
Villeroy & Boch Subway 3.0 Toalettpakke - vegghengt toalett + sete
6 590 kr
Prismatch
Åpent kjøp
Kjøpshjelp? Kontakt oss
4,5 av 5 stjerner basert på 2500+ omtaler
Les mer om dette produktet
Grohe Rapid SL Innbyggingssisterne Lav Grohe Innbyggingssisterne GR-6192437
Grohe Rapid SL Innbyggingssisterne Lav
Ofte kjøpt sammen
  • Grohe Rapid SL Innbyggingssisterne Lav
  • Grohe Fresh Ombyggingssett
  • Grohe Skate Cosmopolitan Betjeningsplate
    Grohe Skate Cosmopolitan Betjeningsplate
    962 kr
  • Svedbergs Alta Veggskål Rimless m/soft-close sete - vegghengt toalett
    Svedbergs Alta Veggskål Rimless m/soft-close sete - vegghengt toalett
    2 999 kr
    6 280 kr
  • Samlet Pris 14 284 kr 17 565 kr Vennligst velg produkt før du legger i handlekurven!
  • Grohe Rapid SL Lav modell Innbyggingssisterne til vegghengte toaletter

    Grohe Rapid SL installasjonssystem Lav modell - Rask montering

    Du kan enkelt montere ditt veggmonterte toalett med GROHE Rapid SL 3-in-1 installasjonssett for veggmonterte toaletter. Det tåler mye og er enkelt å montere. Stålrammen er sertifisert for å tåle belastning på over 400 kg for ultimat stabilitet, og den kan monteres foran en solid vegg eller inne i lettvegger på et blunk takket være GROHE QuickFix-systemet, som gjør at du ikke trenger å bruke verktøy for å koble til slange, inspeksjonsåpning og vanntilførsel. GROHE EcoJoy dobbeltspylesystemet er bedre for miljøet og reduserer vannforbruket med inntil 50 %. Støyoverføring til bygningen holdes til et minimum takket være GROHE Whisper-teknologien, som er utformet med støydempende fester og separate rør. Settet leveres komplett med veggfester. Avslutt med å velge en spyleplate.

    Egenskaper

    • Rammemål : B500 x D135-165 x H820-1020 mm
    • Boltavstand 180/230 mm
    • Selvbærende pulverlakert stålramme
    • Kondensfri
    • Vanntilkobling fra venstre, høyre eller bak
    • Justerbar dobbelspyling mellom 3-9 liter
    • Stille påfylling, under 20 dB
    • For avløp i vegg eller gulv

    Leveres med

    • 2 stk WC-bolter
    • Festemateriale
    • Avløpsbend DN 90 mm
    • Redusering Ø 90/110 mm
    • Hjørneventil DN 15
    • Veggbeslag for montering på vegg

    Bestilles separat

    • Betjeningsplate for toalett. Velg mellom mange forskjellige typer (se tilbehør)
    • Vegghengt toalett

    Dokumenter for nedlastning

    FDV Grohe 6192437

    Monteringsanvisning Grohe 2181959

    Monteringsanvisning Grohe 2188313

    Monteringsanvisning Grohe 2171829

    Monteringsanvisning Grohe 2163049

    Monteringsanvisning Grohe 100224740

    Monteringsanvisning Grohe 100181273

    Monteringsanvisning Grohe 100107592

    Monteringsanvisning Grohe 100094674

    Monteringsanvisning Grohe 2073769

    Monteringsanvisning Grohe 1437370

    Monteringsanvisning Grohe 100009140

    Kategorier: Baderom -Grohe -Innbyggingssisterne -Toalett -