Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Tapwell ARM7268 Takdusj Innbygging - Takmontert

Tapwell ARM7268 Takdusj Innbygging - Takmontert

18 995 kr
Inkl. mva. Frakt beregnes i kassen.
Farge (9) Krom
Velg: Farge
Taknedløp (3) 85mm
Velg: Taknedløp
Taksil (1) Ø300mm
Velg: Taksil
Trenger du raskere levering? Se alternativer for rask levering
Enkel og trygg betaling
SKU:  TA-9428056 Se mer fra Tapwell
Prismatch
Åpent kjøp
Kjøpshjelp? Kontakt oss
4,5 av 5 stjerner basert på 2500+ omtaler
Les mer om dette produktet
Tapwell 7268 ARM F085 + Z550 Krom Tapwell Dusjsett TA-9428056
Tapwell ARM7268 Takdusj Innbygging - Takmontert
  • Tapwell ARM7268 F085, F200, F300 + Z550

    Komplett trykk- og termostatstyrt innbyggingssystem med hånddusj og taksil som vist på bildet. Inkludert innbyggingsboks T BOX 2.0-268. Anslutningsrør i vegg følger ikke med.

    Messing albuer følger ikke med T-BOX 2.0-268.

    Tapwell anbefaler flis til alle våre innbyggingssystemer.

    Finnes i følgende varianter:

    Art.nr. Farge Taknedløp Taksil
    TA-9428056 Krom 85mm Ø300mm
    TA-9428065 Krom 200mm Ø300mm
    TA-9428074 Krom 300mm Ø300mm
    TA-9428057 Svart matt 85mm Ø300mm
    TA-9428066 Svart matt 200mm Ø300mm
    TA-9428075 Svart matt 300mm Ø300mm
    TA-9428058 Oksiderende messing 85mm Ø300mm
    TA-9428067 Oksiderende messing 200mm Ø300mm
    TA-9428076 Oksiderende messing 300mm Ø300mm
    TA-9428059 Oksiderende kobber 85mm Ø300mm
    TA-9428068 Oksiderende kobber 200mm Ø300mm
    TA-9428077 Oksiderende kobber 300mm Ø300mm
    TA-9428063 Brushed nickel 85mm Ø300mm
    TA-9428072 Brushed nickel 200mm Ø300mm
    TA-9428081 Brushed nickel 300mm Ø300mm
    TA-9428064 Bronze 85mm Ø300mm
    TA-9428073 Bronze 200mm Ø300mm
    TA-9428082 Bronze 300mm Ø300mm
    TA-9428060 Black chrome 85mm Ø300mm
    TA-9428069 Black chrome 200mm Ø300mm
    TA-9428078 Black chrome 300mm Ø300mm
    TA-9428061 Honey gold 85mm Ø300mm
    TA-9428070 Honey gold 200mm Ø300mm
    TA-9428079 Honey gold 300mm Ø300mm
    TA-9428062 Brushed black chrome 85mm Ø300mm
    TA-9428071 Brushed black chrome 200mm Ø300mm
    TA-9428080 Brushed black chrome 300mm Ø300mm

    Dokumenter for nedlastning

    FDV-Dokumentasjon Arm7628 ED2 Built-in

    Produktblad 9428056

    Produktblad 9428057

    Produktblad 9428058

    Produktblad 9428059

    Produktblad 9428060

    Produktblad 9428061

    Produktblad 9428062

    Produktblad 9428063

    Produktblad 9428064

    Kategorier: Bad -Baderomstilbehør -Dusj -Dusjgarnityr -Dusjsett -Tapwell -