Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Damixa Fleksibel Klikkventil Ø63mm - perfekt for bolleservant

Damixa Fleksibel Klikkventil Ø63mm - perfekt for bolleservant

495 kr
Farge (8) Krom
Velg: Farge
Trenger du raskere levering? Se alternativer for rask levering
Enkel og trygg betaling
SKU:  KO-2387000 Se mer fra Damixa
Prismatch
Åpent kjøp
Kjøpshjelp? Kontakt oss
4,5 av 5 stjerner basert på 2500+ omtaler
Les mer om dette produktet
Damixa Klikkventil Ø63mm Krom Damixa Tilbehør servant KO-2387000
Damixa Fleksibel Klikkventil Ø63mm - perfekt for bolleservant
  • Damixa Klikkventil Ø63mm - perfekt for bolleservant

    Damixa Universal klikkventil for servanter med overløp. Bunnventilen har standard G 1 1/4" tilkobling og diameter 63 mm.

    Den ekstra lange modellen gjør denne perfekt til toppmonterte servanter på benkeplate.

    Finnes i følgende varianter:

    Art.nr. Farge
    KO-2387000 Krom
    KO-2387061 Svart matt
    KO-2387021 Hvit matt
    KO-2387077 Messing
    KO-2387087 Børstet kobber
    KO-2387079 Børstet messing
    KO-2387055 Børstet grafitt
    KO-2387046 Børstet stål

    Dokumenter for nedlastning

    Produktdatablad 2387000

    Produktdatablad 2387087

    Produktdatablad 2387079

    Produktdatablad 2387021

    Produktdatablad 2387077

    Produktdatablad 2387061

    Produktdatablad 2387046

    Produktdatablad 2387055

    Damixa Rengjøringsveiledning 12676.00

    Kategorier: Bad -Bunnventil -Damixa -Damixa børstet grafitt -Damixa børstet kobber -Damixa børstet messing -Damixa børstet stål -Damixa hvit matt -Damixa krom -Damixa messing -Damixa svart matt -Hvit bunnventil -Kobber bunnventil -Krom bunnventil -Messing bunnventil -Servant -Svart bunnventil -
Originalen siden 2004 Norges eldste VVS nettbutikk
Kjøp trygt og sikkert Sertifisert Trygg e-Handel