Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Prismatch
Rask levering
Kjøp nå, betal senere
4,5 av 5 stjerner
Villeroy & Boch ViConnect E300 Trykkplate

Villeroy & Boch ViConnect E300 Trykkplate

976 kr
Farge (6) Krom
Velg: Farge
Trykknapp (3) Krom
Velg: Trykknapp
Enkel og trygg betaling
SKU:  GRO-6026013 Se mer fra Villeroy & Boch

Passer godt med

Villeroy & Boch ViConnect Flush-Mounted
Villeroy & Boch ViConnect Flush-Mounted
3 169 kr
Villeroy & Boch ViConnect Dekkramme
Villeroy & Boch ViConnect Dekkramme
2 703 kr
Villeroy & Boch ViConnect Innbyggingssisterne
Villeroy & Boch ViConnect Innbyggingssisterne
2 155 kr
Prismatch
Åpent kjøp
Kjøpshjelp? Kontakt oss
4,5 av 5 stjerner basert på 2500+ omtaler
Les mer om dette produktet
Villeroy & Boch ViConnect E300 Trykkplate Hvit / Hvit Villeroy & Boch Betjeningsplate og trykknapper VIL-6026011
Villeroy & Boch ViConnect E300 Trykkplate
Ofte kjøpt sammen
  • Villeroy & Boch ViConnect E300 Trykkplate
    Villeroy & Boch ViConnect E300 Trykkplate
    976 kr
  • Villeroy & Boch ViConnect Innbyggingssisterne
  • Villeroy & Boch Subway 3.0 Toalettpakke - vegghengt toalett + sete
    Villeroy & Boch Subway 3.0 Toalettpakke - vegghengt toalett + sete
    7 490 kr
  • Samlet Pris 10 621 kr Vennligst velg produkt før du legger i handlekurven!
  • Villeroy & Boch ViConnect E300 Trykkplate

    Kan monteres utenpåliggende (standard) eller innfelt i flisene (krever ekstra installasjonsramme)

    Villeroy & Boch E300 trykkplate har et rent design, fremstilt i kraftig plast for lang levetid og daglig bruk. Vannsparende dobbelspyling.

    Dimensjon

    • Bredde: 253 mm
    • Høyde: 145 mm
    • Dybde: 20 mm
    • Vekt: 0,37 kg

    Tilgjengelige farger

    • Hvit plate / Hvit knapp
    • Hvit plate / Krom knapp
    • Hvit Matt plate / Matt Krom knapp
    • Antrasitt Matt plate / Matt Krom knapp
    • Svart Matt plate / Matt Krom knapp
    • Krom plate / Krom knapp
    • Matt Krom plate / Matt Krom knapp

    Installasjonsmuligheter for M300/E300 trykkplate

    Villeroy & Boch ViConnect M300 og E300 serien kan monteres på to forskjellige måter.

    Surface-mounted Tryknappen ligger utenpå flisene og bygger 5 mm. Dette er standard montering for de aller fleste trykknappene på markedet, og krever ingen tilleggsutstyr.

    Flush-mounted Innfelt slik at trykknappen flukter med flisene. Denne installasjonen krever stålrammen (1 mm tykk rammekant) "ViConnect Installation Kit for E300/M300" (varenr. 6026022).

    Dersom det er ujevne flisekanter, kan du også benytte "ViConnect Dekkramme" (artnr. 6026023) som gir 5 mm kant til å dekke over ujevnhetene. Dekkrammen monteres sammen med stålrammen "ViConnect Installation Kit for E300/M300".

    Finnes i følgende varianter:

    Art.nr. Farge Trykknapp
    GRO-6026013 Krom Krom
    GRO-6026014 Matt krom Matt krom
    GRO-6026011 Hvit Hvit
    GRO-6026012 Hvit Krom
    GRO-6026017 Hvit matt Matt krom
    GRO-6026015 Svart matt Matt krom
    GRO-6026016 Antrasitt Matt krom

    Dokumenter for nedlastning

    Produktdatablad 6026013

    Produktdatablad 6026014

    Produktdatablad 6026011

    Produktdatablad 6026012

    Produktdatablad 6026017

    Produktdatablad 6026015

    Produktdatablad 6026016

    Monteringsanvisning PM309930000

    Vedlikeholdsveiledning VB-OC

    Kategorier: Bad -Betjeningsplate og trykknapper -Toalett -Villeroy & Boch -Villeroy & Boch hvit -Villeroy & Boch svart matt -Villeroy & Boch ViConnect -
Originalen siden 2004 Norges eldste VVS nettbutikk
Kjøp trygt og sikkert Sertifisert Trygg e-Handel
Lagt i kurv Handlekurv  (0 produkt produkter)
4,5 av 5 stjerner basert på 2500+ omtaler
Handlekurven din er tom